INTERIOR CONCEPT HANÁK je nekonečný vo svojich možnostiach

1. september 2016 , HANÁK NÁBYTEK, a.s
 

                 

 

Vsadili sme na správnu kartu, keď sme už pre niekoľkými rokmi maximalizovali ponuku našich výrobkov. Chceli sme ponúknuť nábytok do každej izby a zároveň nábytok pre akýkoľvek atypický priestor. To bol dôvod, prečo sme jednoznačne zvolili cestu nábytku na mieru a dnes z tohto správneho rozhodnutia ťažíme. Ucelený interiér od jedného výrobcu je vždy viac, ako interiér poskladaný z nábytkov rôznych dodávateľov. Nejde len o súlad vzhľadu, ale predovšetkým o súlad kvality, čo si naši zákazníci veľmi dobre uvedomujú. Spravidla sa pracuje na kuchyni a obývačke, ale čím ďalej častejšie odchádzajú naši zákazníci s návrhom pre celý interiér, alebo aspoň s jeho väčšou časťou. Či už realizujú zmeny v interiéry naraz, napríklad v rámci hypotéky, alebo po častiach, postupne.  

 

  Nahráva nám aj trend doby. Len pre zaujímavosť, pokiaľ si prelistujete ktorýkoľvek z dnešných časopisov o bývaní, uvidíte obľúbené fotostory z ukážkových domov či bytov, ktoré veľmi často riešia na kľúč a zastrešujú architektonické štúdiá či renomovaní architekti. Väčšina z týchto interiérov je na mieru v identických prevedeniach a v zladenom nábytku, ktorý oživujú zaujímavé alebo originálne dekorácie. Takže aj sami nezávislí architekti jednoznačne doporučujú interiéry na mieru od jedného dodávateľa. Takých dodávateľov je v Čechách a na Slovensku minimum. Pripomeňme, že žiadny z podobných výrobcov či dodávateľov na trhu neponúka v rámci výroby nábytku aj výrobu interiérových dverí vlastnej výroby. V tom sme bezkonkurenčný. Nenájdete žiadneho iného výrobcu s takýmto portfóliom.

 

Interiér na mieru má nespočetné výhody. Okrem komplexnej záruky kvality od jedného dodávateľa (nemusíte riešiť rôzne problémy s rôznymi dodávateľmi) je to previazaný a zjednotený vzhľad. Taký nábytok vo zvolenom modeli a prevedení má jednu „linku“, ktorá sa pomyselne tiahne celým interiérom, takže sa v ňom cítite dobre. Naši projektanti myslia v rámci návrhov interiérov aj na dekorácie, použité farby v interiéri a predovšetkým na atypickosť, ktorá sa vyrieši na mieru k spokojnosti zákazníka. Naše vizualizácie sú prepracované a verne približujú budúci reálny vzhľad – o to lepšie sa zákazníkom rozhoduje.

 

 

 

  Pokiaľ zákazník rieši celý interiér od základov je pre neho zásadné, aby prišiel do našich interiérových štúdii skôr, prakticky už pri hrubej stavbe, kedy má ešte možnosť riešiť interiérové dvere našej výroby. Aj v nich vieme vyrobiť špeciality ako dvere do obkladu, atypické dvere so šikminami, dvere s nadsvetlíkmi atd. Naše dvere sú v prémiovej kvalite a dizajne, na českom a slovenskom trhu nemajú adekvátnu konkurenciu a mnohí zákazníci, ktorí sa včas nedozvedeli, alebo podcenili možnosti dverí HANÁK, potom ľutujú, že prepásli možnosť zladiť aj vnútorné dvere s interiérovým vybavením našej značky, pre ktorú sa už rozhodli. Ponuka spálni, šatní a skríň, vybavenie do detských izieb či pracovní je u nás samozrejmosťou, rovnako ako kúpeľňový nábytok.

 

Nároky na dnešné bývanie sú pomerne vysoké a aby bol človek dlhodobo spokojný, je nutné okrem vzhľadu nepodceniť kvalitu. Dnešní zákazníci sa stále dosť zameriavajú na cenu a neporovnávajú správne. Ponuky, ktoré sa tvária rovnako, sa často diametrálne líšia v kvalite ponúkaného výrobku. Kvalita je bez diskusie zásadný parameter pre životnosť a úžitok nábytku. Môžete kúpiť nábytok, ktorý vám poslúži päť, sedem rokov. Ale zároveň si môžete zvoliť nábytok, ktorý bude aj po dvadsiatich, dvadsiatich piatich rokoch stále krásny a funkčný.  

 

 

Kde nás nájdete:

Kuzmányho nábrežie 14
960 01 Zvolen

» MAPA «

pre GPS: Zem. šírka: 48.56 83 09
pre GPS: Zem. dĺžka: 19.13 06 40

Kontakt:

+421(0) 911 870 323
+421(0) 910 993 771

Otváracie hodiny:

Po – Pi: 09:00 – 17:00
Sobota: Stretnutie na telefonickú objednávku
Nedeľa: Zatvorené